Sukcesy uczniów



Konkursy Przedmiotowe województwa śląskiego
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2016/2017 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2015/2016 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2014/2015 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2013/2014 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2012/2013
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2011/2012 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2010/2011
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2009/2010 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2008/2009
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2007/2008 więcej ...  
Niektóre spektakularne sukcesy z ubiegłych lat więcej ...


 

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2017/2018

Lp Miejsce

Nazwa konkursu lub zawodów

Uczeń

Nauczyciel
Sukcesy międzynarodowe
   
Sukcesy ogólnopolskie
1. I
II
wyr.
Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny pod hasłem Idźcie i naśladujcie! dla upamiętnienia 75 rocznicy męczeńskiej śmierci Edyty i Róży Stein B. Mazik
M. Dziadkiewicz
B. Konat
S. Mikołajczyk
A.Hepner-Zając
G. Gerhards
2. Finaliści

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

 
K. Fokczyński
M. Malcher
A. Podsiedlik
S. Mikołajczyk
3. I Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI - Biblia i Przypowieści Biblijne K. Fokczyński S. Mikołajczyk
4. I

XVI Wręczyckie Jasełka - konkurs ogólnopolski

Teatr "Trapez" G. Gerhards
A. Wręczycka
5. V Ogólnopolski Konkurs MULTITEST A. Kuś J. Podobińska
       
Sukcesy wojewódzkie
1. Finalistka Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego S. Augustynowicz J. Podobińska
Sukcesy powiatowe
1. wyr. III Powiatowy Konkurs Historyczno-Krajoznawczy "Lubi mi się tu być - nasze ulice i ich patroni". M. Rzeźniczek S. Mikołajczyk
2. II

Powiatowy Konkurs Plastyczny dla świetlic szkolnych "Moja okolica w jesiennej szacie"

D. Żydek J. Krystek
3. I Powiatowy Konkurs Patriotyczny Misja - Moja Ojczyzna Teatr "Trapez" G. Gerhards
A. Wręczycka
4. II
wyr.
Powiatowy Konkurs Recytatorski - kat. szkoły podstawowe O. Lech
I. Kompałka
B. Majewska
5. II
wyr.
Powiatowy Konkurs Recytatorski - kat. szkoły gimnazjalne E. Jaworska
Sz. Kubacki
A. Serafin
Z. Zając
B. Majewska
Sukcesy miejskie

 

       

Sukcesy szkolne

1. I
II
III

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

M. Jabłońska
K. Fokczyński
B. Gruchalski

S. Mikołajczyk
2. I
II
III

Diecezjalny Konkurs Biblijny dla szkół podstawowych - kwalifikacja do etapu dekanalnego

Z. Jureczko
S. Ledwoń
N. Cebulska
S. Mikołajczyk
B. Wróbel
3. KLASA I
I
II
III
KLASA IV
I

 

Szkolny konkurs "ANIOŁEK"

 
Z. Nieroba
P. Kierat
K. Szyłak

W. Weintritt
S. Mikołajczyk
K. Szwed
4. zakwalifikowanie Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z geografii A. Kuś B. Włodarczyk
5. I Konkurs bożonarodzeniowy z języka angielskiego M. Cyroń I. Famuła-Lenczkiewicz
6. I
II
III
Konkurs zorganizowany w ramach obchodów Tygodnia Kultury Brytyjskiej - plastyczny Z. Czerniecka
W. Szuler
W. Weintritt
I. Famuła-Lenczkiewicz
7. I
II
III
Konkurs zorganizowany w ramach obchodów Tygodnia Kultury Brytyjskiej - wiedzy A. Weber
K. Fokczyński
K. Karbowiak
I. Famuła-Lenczkiewicz
A. Mierzwińska
8. I
II
III
Konkurs na najładniejszy lampion z okazji Dnia Świętego Marcina E. Januszka
A. Szwed
R. Kwapień
I. Famuła-Lenczkiewicz
M. Dudek-Piskorz
9. I
II
III
Szkolny Konkurs Fotograficzny "Obraz z zielenią w tle" I. Kompałka
J. Kokot
J. Kaczmarczyk
E. Bok
J. Brodowy
10. I
I
Szkolny konkurs bożonarodzeniowy A. Wełyczko
A. Szwed
A. Mierzwińska
11. I Szkolny konkurs bożonarodzeniowy z j. niemieckiego A. Serafin M. Dudek-Piskorz
12. zakwalifikowanie Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z j. angielskiego A. Just I. Famuła-Lenczkiewicz
13. I
II
II
III
III
Szkolny konkurs na maskę karnawałową A. Zawadka
M. Kołek
N. Jureczko
Ł. Jelonek
Z. Nieroba
J. Krystek