Sukcesy uczniów



Konkursy Przedmiotowe województwa śląskiego
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2016/2017 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2015/2016 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2014/2015 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2013/2014 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2012/2013
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2011/2012 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2010/2011
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2009/2010 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2008/2009
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2007/2008 więcej ...  
Niektóre spektakularne sukcesy z ubiegłych lat więcej ...


 

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2017/2018

Lp Miejsce

Nazwa konkursu lub zawodów

Uczeń

Nauczyciel
Sukcesy międzynarodowe
   
Sukcesy ogólnopolskie
1. I
II
wyr.
Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny pod hasłem Idźcie i naśladujcie! dla upamiętnienia 75 rocznicy męczeńskiej śmierci Edyty i Róży Stein B. Mazik
M. Dziadkiewicz
B. Konat
S. Mikołajczyk
A.Hepner-Zając
G. Gerhards
2. Finaliści

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

 
K. Fokczyński
M. Malcher
A. Podsiedlik
S. Mikołajczyk

 
       
Sukcesy wojewódzkie






     


 


 










   


 



 

       
       
       
Sukcesy powiatowe
1. wyr. III Powiatowy Konkurs Historyczno-Krajoznawczy "Lubi mi się tu być - nasze ulice i ich patroni". M. Rzeźniczek S. Mikołajczyk
2. II

Powiatowy Konkurs Plastyczny dla świetlic szkolnych "Moja okolica w jesiennej szacie"

D. Żydek J. Krystek





 
 




 
       
Sukcesy miejskie




 

       
       

Sukcesy szkolne

1. I
II
III

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

M. Jabłońska
K. Fokczyński
B. Gruchalski

S. Mikołajczyk
2. I
II
III

Diecezjalny Konkurs Biblijny dla szkół podstawowych

Z. Jureczko
S. Ledwoń
N. Cebulska
S. Mikołajczyk
B. Wróbel