Sukcesy uczniów



Konkursy Przedmiotowe województwa śląskiego
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2016/2017 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2015/2016 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2014/2015 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2013/2014 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2012/2013
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2011/2012 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2010/2011
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2009/2010 więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2008/2009
więcej ...
Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2007/2008 więcej ...  
Niektóre spektakularne sukcesy z ubiegłych lat więcej ...


 

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2017/2018

Lp Miejsce

Nazwa konkursu lub zawodów

Uczeń

Nauczyciel
Sukcesy międzynarodowe
   
Sukcesy ogólnopolskie
1. I
II
wyr.
Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny pod hasłem Idźcie i naśladujcie! dla upamiętnienia 75 rocznicy męczeńskiej śmierci Edyty i Róży Stein B. Mazik
M. Dziadkiewicz
B. Konat
S. Mikołajczyk
A.Hepner-Zając
G. Gerhards
2. Finaliści

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

 
K. Fokczyński
M. Malcher
A. Podsiedlik
S. Mikołajczyk
3. I Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI - Biblia i Przypowieści Biblijne K. Fokczyński S. Mikołajczyk
4. I

XVI Wręczyckie Jasełka - konkurs ogólnopolski

Teatr "Trapez" G. Gerhards
A. Wręczycka
5. V Ogólnopolski Konkurs MULTITEST A. Mucha J. Podobińska
6. III Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Z. Luban
E. Kwiatkowska
A. Świtek
7. laureatka CES Galileo 2018 ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego A. Wełyczko K. Płotkowska
8. wyr. CES Galileo 2018 ogólnopolski konkurs z języka angielskiego A. Podsiedlik K. Płotkowska
9. Finaliści Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II J. Bochenek
B. Gruchalski
K. Fokczyński
S. Mikołajczyk
10. IV
IV
V
Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna " Olimp School" A. Just
A. Mucha
B. Konat
E. Bok
11. wynik bdb Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO-Planeta A. Just
A. Kuś
B. Włodarczyk
Sukcesy wojewódzkie
1. Finalistka Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego S. Augustynowicz J. Podobińska
2. I Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Badmintonie dziewcząt Z. Luban
E. Kwiatkowska
A. Świtek
3. wyr. Konkurs plastyczny "Znam św. Jana Pawła II" M. Kaczmarczyk S. Mikołajczyk
4. II Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców Drużyna A. Brzezina
5. III Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt Drużyna A. Brzezina
6. III XIII WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI pod hasłem "Twój talent szansą na lepszy świat" J. Jajszczyk A. Plonka
7. wyr. Okulary na wakacje R. Grams K. Szwed
J. Krystek
Sukcesy rejonowe
1. I Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt Z. Luban
E. Kwiatkowska
A. Świtek
2. II Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Chłopców B. Kowalczyk
W. Buchelt
A. Świtek
3. I Rejonowe Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt Drużyna A. Brzezina
4. I Rejonowe Zawody w Koszykówce Chłopców Drużyna A. Brzezina
5. II Rejonowe Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców Drużyna A. Brzezina
Sukcesy powiatowe
1. wyr. III Powiatowy Konkurs Historyczno-Krajoznawczy "Lubi mi się tu być - nasze ulice i ich patroni". M. Rzeźniczek S. Mikołajczyk
2. II

Powiatowy Konkurs Plastyczny dla świetlic szkolnych "Moja okolica w jesiennej szacie"

D. Żydek J. Krystek
3. I Powiatowy Konkurs Patriotyczny Misja - Moja Ojczyzna Teatr "Trapez" G. Gerhards
A. Wręczycka
4. II
wyr.
Powiatowy Konkurs Recytatorski - kat. szkoły podstawowe O. Lech
I. Kompałka
B. Majewska
5. II
wyr.
Powiatowy Konkurs Recytatorski - kat. szkoły gimnazjalne E. Jaworska
Sz. Kubacki
A. Serafin
Z. Zając
B. Majewska
6. II Powiatowy Konkurs Historyczno- Artystyczny pt."Irena Sendlerowa i jej czasy" na pracę multimedialną M. Rzeźniczek B. Majewska
7. I
wyr.
Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Pogoń smoga" M. Dyla
B. Król
B. Włodarczyk
B. Jonek
8. III Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii "PRZYJACIELE ZIEMI" A. Kuś B. Włodarczyk
J. Brodowy
9. I Powiatowy Konkurs recytatorski "Echa dzieciństwa" I. Kompałka A. Hepner-Zając
10. wyr. I Powiatowy Konkurs Nauk Ścisłych S. Augustynowicz
K. Teodorowski
B. Włodarczyk
E. Bok
J. Brodowy
F. Gałązka
M. Rak
11. I Powiatowym Turnieju Piłki ręcznej dziewcząt Drużyna A. Brzezina
12. II Powiatowe Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców Drużyna A. Brzezina
13. II IX Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy A. Just E. Wochnik
E. Bok
B. Włodarczyk
F. Gałązka
I. Wicińska
Sukcesy miejskie
1. 4 VIII Konkurs Matematyczny o puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu A. Just
A. Najgebauer
A. Machnik
2. II

Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 
M. Malcher
A. Nobielski
A. Podsiedlik
F. Gałązka
3. I
wyr.

Konkurs plastyczny "Święty uśmiechnięty- Jan Paweł II w oczach dziecka"

 
W. Weintritt
A. Zawadka
Sz. Piegza
D. Wąsik
J. Krystek
       

Sukcesy szkolne

1. I
II
III

Ogólnopolski Konkurs "Jasnogórska Królowa Polski - w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku"

M. Jabłońska
K. Fokczyński
B. Gruchalski

S. Mikołajczyk
2. I
II
III

Diecezjalny Konkurs Biblijny dla szkół podstawowych - kwalifikacja do etapu dekanalnego

Z. Jureczko
S. Ledwoń
N. Cebulska
S. Mikołajczyk
B. Wróbel
3. KLASA I
I
II
III
KLASA IV
I

 

Szkolny konkurs "ANIOŁEK"

 
Z. Nieroba
P. Kierat
K. Szyłak

W. Weintritt
S. Mikołajczyk
K. Szwed
4. zakwalifikowanie Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z geografii A. Kuś B. Włodarczyk
5. I Konkurs bożonarodzeniowy z języka angielskiego M. Cyroń I. Famuła-Lenczkiewicz
6. I
II
III
Konkurs zorganizowany w ramach obchodów Tygodnia Kultury Brytyjskiej - plastyczny Z. Czerniecka
W. Szuler
W. Weintritt
I. Famuła-Lenczkiewicz
7. I
II
III
Konkurs zorganizowany w ramach obchodów Tygodnia Kultury Brytyjskiej - wiedzy A. Weber
K. Fokczyński
K. Karbowiak
I. Famuła-Lenczkiewicz
A. Mierzwińska
8. I
II
III
Konkurs na najładniejszy lampion z okazji Dnia Świętego Marcina E. Januszka
A. Szwed
R. Kwapień
I. Famuła-Lenczkiewicz
M. Dudek-Piskorz
9. I
II
III
Szkolny Konkurs Fotograficzny "Obraz z zielenią w tle" I. Kompałka
J. Kokot
J. Kaczmarczyk
E. Bok
J. Brodowy
10. I
I
Szkolny konkurs bożonarodzeniowy A. Wełyczko
A. Szwed
K. Płotkowska
A. Mierzwińska
11. I Szkolny konkurs bożonarodzeniowy z j. niemieckiego A. Serafin M. Dudek-Piskorz
12. zakwalifikowanie Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z j. angielskiego A. Just I. Famuła-Lenczkiewicz
13. I
II
II
III
III
Szkolny konkurs na maskę karnawałową A. Zawadka
M. Kołek
N. Jureczko
Ł. Jelonek
Z. Nieroba
J. Krystek
K. Szwed
14. KATEGORIA I - klasy VII
I
II
II
III
KATEGORIA II - klasy gimnazjalne
Szkolny konkurs ortograficzny K. Teodorowski
P. Zuzel
P. Droździok

M. Cyroń
A. Podsiedlik
M. Gerhards
A. Hepner-Zając
15. Klasa IV
I
Szkolny konkurs plastyczny "Stworzenie Nieba i Ziemi" A. Szwed
W. Weintritt
S. Mikołajczyk
16. Język angielski
I
II
III
Język niemiecki
I
II
Konkurs wielkanocny z języka angielskiego i niemieckiego W. Suszko
K. Jachymczak
M. Kaźmierska
J. Puzoń
L. Cyroń
A. Wełyczko
M. Dudek-Piskorz
I. Famuła-Lenczkiewicz
K. Małek
K. Płotkowska
A. Mierzwińska
17. I
II
Pomocna dłoń N. Suszko
N. Żurek
J. Jelonek
K. Szwed
18. I
I
II
II
III
Szkolny konkurs matematyczny "Matematyka w obiektywie" W. Weintritt
J. Wiatrek
M. Matera
A. Greupner
A. Podsiedlik
M. Rak
19. I
I
II
III
III
Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim O. Filus
M. Rzeźniczek
A. Szwed
D. Wąsik
Sz. Piegza
M. Dudek-Piskorz
20. I Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim O. Lech M. Dudek-Piskorz