Samorząd Uczniowski
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 są:
Izabela Famuła-Lenczkiewicz i Marlena Dudek-Piskorz.Wybory do SU - wyniki

Oddano głosów - 254
Dzikie Jeże - 48 głosów
Devils - 200 głosów
Głosy nieważne - 6
Gratulujemy DEVILS wygranej!


Prezentacje do SU

29 września w naszej szkole uczniowie mieli okazję bliżej zapoznać się z programami wyborczymi dwóch grup, kandydujących do Samorządu Uczniowskiego. Najpierw zaprezentowały się "Dzikie Jeże". Przedstawili swoje pomysły na uatrakcyjnienie życia szkolnego. Następnie rozdali babeczki i słodycze. Jako drugich mogliśmy zobaczyć grupę "Devils". Uczniowie trzecich klas uraczyli nas piosenką własnego autorstwa i prezentacją multimedialną. Kandydatom życzymy powodzenia we wtorkowych wyborach.
WIĘCEJ...


Walka o puchar szkoły

OTO WYNIKI PIERWSZEGO KONKURSU O PUCHAR SZKOŁY DLA NAJLEPSZEJ KLASY
WIĘCEJ...


Szczęśliwy numerek

W naszej szkole funkcjonuje "Szczęśliwy Numerek". "Szczęśliwy Numerek" będzie losowany każdego dnia rano i wywieszany na gazetce SU. Osoby posiadające wylosowany numer w danym dniu będą zwolnione z odpowiedzi i zadania domowego.
Życzymy powodzenia!!!
WIĘCEJ...


Dzień Kropki

15 września 2017 roku po raz pierwszy świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, talentów i odwagi w pokonywaniu trudności. Zadaniem wszystkich uczniów było przyozdobienie się w kropki i ubranie odzieży z motywem kropki. Aktywni uczniowie wraz z rodzicami przygotowali ciasta, które również były udekorowane kropkami. Na lekcjach matematyki uczniowie rozwiązywali zagadki z kropkami, na lekcji angielskiego oglądali film na podstawie książki: "Kropka". W świetlicy szkolnej uczniowie powycinali kropki, którymi została poobklejana szkoła.
WIĘCEJ...


Walka o puchar szkoły

Ogłaszamy wielki konkurs o PUCHAR SZKOŁY dla najlepszej klasy!!! Konkurs będzie odbywał się od września do maja. W konkursie biorą udział wszystkie klasy. Nagrodą będzie puchar przechodni dla klasy, która na koniec maja uzbiera największą liczbę punktów w konkursach i akcjach organizowanych przez SU. Każdy konkurs będzie premiowany inną liczbą punktów. Ilość punktów będzie podawana przy każdym konkursie za poszczególne miejsca. Zapraszamy do rywalizacji!!!


Dzień kropki w Szkole Podstawowej nr 2

W dniu 15 września w naszej szkole obchodzony będzie Dzień Kropki. W tym dniu wszyscy nosimy ubrania w kropki. Ogłaszamy konkurs - na największš ilość osób w każdej klasie ubranych w kropki. 1 miejsc - 100 pkt. 2 miejsce - 70 pkt. 3 miejsce - 50 pkt. Punkty można uzyskać również za upieczenie babeczek, ciasteczek lub ciasta z kropkami (20 pkt. za każde ciasto). Ciasto prosimy przynieść do szkoły w piątek rano. Ciasto to będzie można kupić na kiermaszu po symbolicznej złotówce.