WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Termin kampanii: 17-21 września
Prezentacja kandydatów: 18.09.2018 na lekcjach wychowawczych
Wybory: 25.09.2018 na lekcjach wychowawczych
Zapraszamy chętne grupy do zgłaszania kandydatur do dnia 17.09.2018 do pani Marleny Dudek-Piskorz lub pani Izabeli Famuły-Lenczkiewicz.

WALKA O PUCHAR SZKOŁY

Ogłaszamy wielki konkurs o PUCHAR SZKOŁY (wypełniony słodkościami) dla najlepszej klasy!!! Konkurs będzie odbywał się od września do maja. W konkursie biorą udział wszystkie klasy. Nagrodą będzie puchar przechodni dla klasy, która na koniec maja uzbiera największą liczbę punktów w konkursach i akcjach organizowanych przez SU. Każdy konkurs będzie premiowany inną liczbą punktów. Ilość punktów za poszczególne miejsca będzie podawana przy każdym konkursie.
Zapraszamy do rywalizacji!!!

WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE

"Wkręć się w pomaganie" - akcja zbierania nakrętek dla Kacpra Ledwonia!!!!
Nasz szkoła przyłączyła się do akcji zbierania nakrętek. Kacper urodził się 23 września 2015r. z ciężkim niedotlenieniem okołoporodowym. Jest dzieckiem przewlekle chorym. Zbieranie nakrętek pozwala zebrać środki na ciągłą i systematyczną rehabilitację i terapię Kacperka. W związku z tą akcją ogłaszamy konkurs Samorządu Uczniowskiego. Każda klasa zbiera w swojej sali nakrętki. W wyznaczonym terminie przewodniczący klasy zanosi zakrętki na portiernię, gdzie zostaną one zważone. Klasa, która nazbiera w terminie do 31 maja najwięcej nakrętek, zdobędzie 400 punktów. Drudzy w kolejności dostaną 300 punktów, a trzecie miejsce zostanie uhonorowane 150 punktami.
Zapraszamy do zbierania.
Życzymy satysfakcji z pomagania.

SZKOLNA ZBIÓRKA BATERII

Zapraszamy do udziału w akcji zbierania zużytych baterii. Akcja będzie trwała cały rok. Baterie zbieramy w swoich klasach do pudełka i przynosimy je w wyznaczonym terminie na portiernię. Liczyć się będzie waga, a nie ilość przyniesionych baterii.
Ogłaszamy konkurs - na największą ilość zebranych baterii w każdej klasie.
1 miejsc - 300 pkt.
2 miejsce - 200 pkt.