WYNIKI KONKURSU I AKTUALNY RANKING "O PUCHAR SZKOŁY" (etap 2)

RANKING

1 PAŹDZIERNIKA - ŚWIATOWY DZIEŃ WEGETARIANIZMU

1 października obchodzimy Światowy Dzień Wegetarianizmu. W tym dniu chętni uczniowie przynoszą do szkoły owoce i warzywa. W konkursie zostaną wyłonione trzy klasy, które przyniosą najwięcej owoców i warzyw: 1 miejsce 100pkt, 2 miejsce 70pkt, 3 miejsce - 50 pkt.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI - WYNIKI

WYNIKI
Oddano głosów - 321
TM - 152 głosów
DE PAPEL - 149 głosów
Głosy nieważne - 20

Gratulujemy TM wygranej!

WALKA O PUCHAR SZKOŁY - MAKULATURA/BATERIE

Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę makulatury i zużytych baterii w okresie od 1 października do 31 maja 2020r. Z końcem każdego miesiąca odbędzie się ważenie zebranej makulatury i baterii. HARMONOGRAM ZBIÓRKI REGULAMIN

WYNIKI KONKURSU I AKTUALNY RANKING "O PUCHAR SZKOŁY"

RANKING

WALKA O PUCHAR SZKOŁY

Ogłaszamy wielki konkurs o PUCHAR SZKOŁY dla najlepszej klasy!!!
Konkurs będzie odbywał się od września do maja. W konkursie biorą udział wszystkie klasy.
Nagrodą będzie puchar przechodni dla klasy, która na koniec maja uzbiera największą liczbę punktów w konkursach i akcjach organizowanych przez SU. Każdy konkurs będzie premiowany inną liczbą punktów.
Ilość punktów będzie podawana przy każdym konkursie za poszczególne miejsca.
Zapraszamy do rywalizacji!!!

15 WRZEŚNIA - DZIEŃ KROPKI

W dniu 16 września w naszej szkole obchodzony będzie Dzień Kropki.
W tym dniu wszyscy nosimy ubrania w kropki. Ogłaszamy konkurs - na największą ilość osób w każdej klasie ubranych w kropki.
1 miejsc - 100 pkt.2 miejsce - 70 pkt.3 miejsce - 50 pkt.
Punkty można uzyskać również za upieczenie babeczek, ciasteczek lub ciasta z kropkami (1 pkt. za każde ciasto).
Ciasto prosimy przynieść do szkoły w poniedziałek rano na portiernię. Ciasto to będzie można kupić na kiermaszu po symbolicznej złotówce.