DYSKOTEKA Z OKAZJI "DNIA CHŁOPAKA"

Dla uczczenia Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski w dniu 10.10.2019 r. zorganizował dyskotekę dla uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy wyśmienicie się bawili przy swoich ulubionych piosenkach, do zabawy zachęcał szkolny DJ Franek.

Przez pierwsze półtorej godziny uczniowie klas I-IV tańczyli w rytm przebojów, które dało się usłyszeć po przekroczeniu progu szkoły. W momencie zakończenia zabawy, około godziny 18:00 wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

O 18:30 tanecznym krokiem weszli na parkiet uczniowie klas V-VIII. Wszyscy bawili się znakomicie, frekwencja dopisała, co bardzo nas cieszy! Opiekę nad uczniami sprawowali pan S. Mikołajczyk, pani P. Harabas-Skolik, A. Kalemba oraz pan A. Ślęzak. Wszystkim było smutno, kiedy wybiła 20.00 i trzeba było zakończyć imprezę. Na następną dyskotekę również zapraszamy w tak licznym gronie!