Sport na żywo

Nasi uczniowie pod opieką Anny Świtek oraz Aleksandra Brzeziny mieli okazję wziąć udział w sportowym wydarzeniu w meczu piłki ręcznej, PGNiG Superliga Mężczyzn - GÓRNIK ZABRZE KONTRA KPR LEGIONOWO. Szczypiorniści Górnika Zabrze z łatwością rozprawili się na wyjeździe z KPR-em Legionowo - wygrali 32:18. Wyjazd był wspaniałą okazją do poznania atmosfery panującej na meczu oraz nauką kibicowania, a dla wielu uczniów pierwszą okazją do wzięcia udziału w profesjonalnym meczu szczypiornistów. Niewątpliwie największą atrakcją podczas środowego wieczoru była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z drużyną gospodarzy oraz przybicie piątek z całą zabrzańską drużyną. Wizyta przyniosła uczniom wiele niezapomnianych wrażeń oraz atrakcji i na pewno na długo zagości w ich pamięci.