Szaleństwo na lodzie

W piątek pod opieką Anny Świtek oraz Joanny Brodowy nasi uczniowie spędzili miło czas na lodowisku w Gliwicach. Jak się okazało tafla lodowiska była bardzo śliska. Część uczniów radziła sobie całkiem dobrze, ale byli i tacy, którzy stawiali pierwsze kroki na łyżwach. Mimo licznych upadków i trudności z utrzymaniem równowagi nikt się nie poddawał i wszyscy podnosili się szybciej niż upadali. Oczywiście ci, dla których jazda na łyżwach nie była niczym trudnym wykazali się postawą koleżeńską i z wielkim zaangażowaniem pomagali i uczyli początkujących. Trzeba przyznać, że ich metody nauczania przyniosły dobre rezultaty, ale i uczniowie byli pojętni i ambitni. Jak mówią słowa znanej piosenki: "Najtrudniejszy pierwszy krok." a potem to już była klasa mistrzowska!!!