Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Opolu

Uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w niecodziennym wydarzeniu , jakim jest wizyta w teatrze. 26 września udali się wraz z wychowawcami i opiekunami do Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu na spektakl "Akademia Pana Kleksa" według książki Jana Brzechwy. Był to wyjazd integracyjny dla uczniów, gdyż mogli nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie, ale również edukacyjny, gdyż wcześniej na zajęciach w szkole próbowali już swoich umiejętności recytatorsko-aktorskich. Mieli okazję przekonać się , iż występowanie przed publicznością nie jest zadaniem łatwym. Uczniowie 1a i 1b zaprezentowali się w teatrze bardzo odświętnie. Piękne sukienki, spódniczki, koszule i inne eleganckie elementy stroju były wyrazem szacunku do miejsca, w którym się znaleźli. BRAWO UCZNIOWIE I RODZICE !